Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. 1. 2018

Holandsko Amsterodam s návštěvou květinového parku KEUKENHOF

3 denní výlet do holandského Amsterodamu s návštěvou květinového parku

Termíny :  20-22.4.,  27-29.4. a 4-6.5.2018

Cena : 1990 Kč/ osoba.

 

Navštivte s námi celosvětově proslulý květinový park KEUKENHOF , který nemůžete při návštěvě Holandska opomenout. Tento park se otevírá pouze na pár týdnů v roce a to v období , kdy kvete  nejrůznějšími druhy a barvami na 30 hektarech nádherně upravených záhonech, kde shlédnete nejen tulipány, ale i hyacinty, narcisy a další okrasné rostliny. Několika kilometrové cestičky, chodníky v parku na sebe navazují a naleznete zároveň i místa k odpočinku. Pro případ nepřízně počasí, je zde připraveno 20 interiérových expozic a pro děti řada atrakcí.

Poté se přesuneme do skanzenu ZAANSESCHANS , kde se seznámíte s domy ze 17. století a holandským folklórem . Větrné mlýny, romantické prostředí historické vesnice a shlédnete výrobu dřeváků a holandského porcelánu. Chybět nebude návštěva farmy na sýr  a také budete mít možnost posezení v hospůdce nad sklenicí místního piva, či jiné zdejší speciality.

Odpoledne se přesuneme do Amsterodamu , ten si můžete prohlédnout za doprovodu průvodce, či po vlastní trase. Shlédnete-Královský palác KONIKLIJK PAILES, nejstarší stavbu ve městě - kostel OUDE KERK, nebo můžete plout po amsterodamských kanálech- graftech. Další čas možno strávit návštěvou muzeí ( van Gogha, Rembrandta,dům Anny Frankové)  či návštěvou některé z kaváren.

Cena zahrnuje- doprava autobusem, služby průvodce.

Cena nezahrnuje- vstupy na jednotlivé akce, cestovní pojištění.

Vstupy- park Keukenhof- děti do 4 let zdarma, do 12 let - 8 E, nad 12 let - 17 E.

Muzea - van Gogh - 15 E , moderního umění - 15 E , diamantů - 7,5 E .

Graft - 14,5 E.

 

Odjezdová místa:

Brno  - Janáčkovo divadlo - 16:00 hod.

Jihlava - OMV- Pávov - 17:15 hod.

Humpolec - Vystrkov -  17:35 hod.

Praha - kruhový objezd Kongresového centra - 19:00 hod.

Plzeň - parkoviště u autobusového nádraží - 20:30 hod.

Rozvadov - Sv. Kateřina - 21:30 hod.

Časy odjezdů se mohou orientační a mohou se lišit.Přesný čas bude upřesněn v pokynech na cestu 5 dní před odjezdem. Pokud nebude naplněn na každé zastávce minimální počet  10 účastníků , CA si vyhrazuje nárok nahradit za nejbližší odjezdové místo. Děkujeme za pochopení !